Poznávací zájazd Holandsko letecky

Vitajte na našom strhujúcom poznávačom zájazde do Holandska, ktorý Vám ponúka nezabudnuteľné zážitky a dojmy z tejto nádherné krajiny. Prelet nad krajinou letecky Vám umožní uvidieť krásy Holandska z úplne nového uhla.

Čo Vás čaká na tomto poznávačom zájazde?

Naša cesta začína vzrušujúcim letom nad Holandskom. Budete mať možnosť obdivovať úchvatné výhľady na holandské mestá, vodné kanály, poldre a krásne prírodné scenérie. Po pristátí v Amsterdame sa Vám otvorí svet kultúry, histórie a umenia.

Navštívite ikonické pamiatky ako Rijksmuseum, kde sa nachádza obraz slávneho maliara Rembrandta, a Anne Frankovej dom, ktorý nesie príbeh nádeje a odvahy. Nezabudneme ani na prechádzku po klenotniciach v Amsterdame, kde si budete môcť vybrať originálne suveníry a remeselné výrobky.

Skvosty holandskej prírody

Holandsko nie je len o mestách, ale aj o úchvatnej prírode. Počas zájazdu navštívime známe kvetinové parky, kde sa rozprestierajú pestrofarebné polia tulipánov, hyacintov a ďalších kvetov. Zájazd je plánovaný tak, aby ste mohli zažiť sezónu kvitnutia týchto nádherných rastlín.

Prejdeme sa aj po národných parkoch, kde Vás očarí pokojná atmosféra a nádherné výhľady na jazerá a lesy. Budete mať príležitosť pozorovať holandskú faunu a flóru v ich prirodzenom prostredí.

Gastronomický zážitok

Holandsko ponúka bohatú kulinársku paletu, ktorú na našom zájazde nezmeškáte. Ochutnáte tradičné holandské pokrmy, ako sú syrové placky, kroketty, haring a chutné dezerty. Máte možnosť ochutnať miestne špeciality v reštauráciách s autentickou atmosférou.

Záver

Tento poznávačí zájazd do Holandska letecky Vám umožní spoznať krajinu z jedinečného pohľadu, či už z výšky lietadla alebo zblízka pri prechádzkach po mestách a prírodném okolí. Očakávajte nezabudnuteľné momenty, ktoré Vám priblížia históriu, kultúru a prírodnú krásu tejto krajiny.

FAQs

1. Aká je dĺžka zájazdu?

Zájazd trvá celkovo 7 dní a 6 nocí.

2. Ako je zabezpečená doprava medzi pamiatkami?

Doprava medzi pamiatkami a lokalitami je zabezpečená pohodlnými prepravnými prostriedkami so skúsenými vodičmi.

3. Je v cene zájazdu zahrnuté stravovanie?

Áno, stravovanie je zahrnuté v cene zájazdu. Ochutnáte tradičné holandské jedlá aj miestne špeciality.

4. Potrebujem víza na cestu do Holandska?

Účastníci z krajín EÚ nepotrebujú víza na cestu do Holandska. Pre účastníkov z iných krajín je potrebné overiť si aktuálne vízové podmienky.

Pozri tiež:

Falcon

ad516503a11cd5ca435acc9bb6523536?s=150&d=mm&r=gforcedefault=1

Falcon

By Falcon