Poznávací zájazd Portugalsko

Vitajte na našom poznačvacom zájazde do krásneho Portugalska! Tento úžasný zájazd vám poskytne nezabudnuteľný pohľad na bohatú históriu, kultúru a krásu tejto krajiny. Naša cesta vás zavedie do najkrajších a najzaujímavejších miest, kde sa môžete ponoriť do pôvabu portugalskych uličiek, ochutnať miestne lahôdky a spoznať priateľských miestnych obyvateľov.

Deň 1: Príchod do Lisabonu

Po prílete do Lisabonu vás privítame a presunieme do hotela, kde si oddýchnete po dlhej ceste. Večer budete mať možnosť ochutnať tradičnú portugalskú kuchyňu v miestnej reštaurácii.

Deň 2: Preskúmavanie Lisabonu

Začneme našu púť prehliadkou hlavného mesta, Lisabonu. Navštívime slávny Belémský vež, ktorý je symbolom objavovateľských výprav Portugalska. Následne sa presunieme na trh Mercado da Ribeira, kde si môžete vychutnať čerstvé miestne jedlá.

Deň 3: Óbidos a Nazaré

Vydáme sa na výlet do malebného mestečka Óbidos, ktoré je obklopené hradbami a kamennými uličkami. Pokračovať budeme do prímorského mestečka Nazaré, kde si budete môcť vychutnať krásne pláže Atlantického oceánu.

Deň 4: Porto a vínna degustácia

Dnes sa presunieme do Porta, druhého najväčšieho portugalského mesta. Navštívime slávny most Dom Luís I a pokračovať budeme na vínny sklep, kde si budeme môcť vychutnať degustáciu portského vína.

Deň 5: Algarve a pláže

Presunieme sa na juh Portugalska do regiónu Algarve, kde nás čakajú nádherné pláže s jemným pieskom a tyrkysovými vodami. Budete mať možnosť si užiť voľný čas na pláži alebo si vyskúšať vodné športy.

Deň 6: Sintra a jeho zámky

Vydáme sa do Sintry, ktorá je známa svojimi nádhernými zámkami a palácmi. Navštívime Pena palác, ktorý sa týči na kopci a ponúka úchvatný výhľad na okolitú krajinu.

Deň 7: Návrat domov

Je čas sa rozlúčiť s nádherným Portugalskom a vrátiť sa domov s mnohými nezabudnuteľnými zážitkami a spomienkami.

Prečo si vybrať náš poznačvavý zájazd do Portugalska?

Naša spoločnosť sa zameriava na poskytovanie kvalitných zážitkov pre našich klientov. Sme odborníci na organizovanie poznačvavých zájazdov, ktoré vám umožnia objaviť najkrajšie miesta Portugalska a zažiť jeho autentickú kultúru a kuchyňu.

Ako rezervovať miesto na zájazde?

Rezervovať miesto na našom zájazde je jednoduché. Stačí navštíviť našu webovú stránku a vyplniť rezervačný formulár. Po obdržaní vašej rezervácie vás budeme kontaktovať s ďalšími informáciami.

Čo je zahrnuté v cene zájazdu?

Cena zájazdu zahŕňa ubytovanie, stravovanie, vstupné lístky na atrakcie, prepravu medzi miestami a sprievodcu, ktorý sa postará o pohodlný a bezstarostný priebeh celého zájazdu.

Nezmeškajte túto skvelú príležitosť zažiť Portugalsko z jedinečného pohľadu. Rezervujte si svoje miesto na našom poznačvavom zájazde ešte dnes!

Pozri tiež:

Falcon

ad516503a11cd5ca435acc9bb6523536?s=150&d=mm&r=gforcedefault=1

Falcon

By Falcon